زولفينه | كاشت مو , ترميم مو زولفينه | كاشت مو , ترميم مو .

زولفينه | كاشت مو , ترميم مو

متخصص پوست و مو

متخصص پوست و مو , مركز و كلينيك پوست و مو , پزشك متخصص پوست و مو , دكتر بيماري هاي پوستي , متخصص بيماري هاي مو , فلوشيپ پوست و مو : اكثر بيماري هاي پوست و  مو واگيردار هستند . و با افزايش جمعيت شهرهاي بزرگي مثل تهران خطر ابتلا به اين نوع بيماري هاي واگير پوستي و مو بيشتر مي شود . با مراجعه به كلينيك پوست و مو زيبايي متوجه مي شويم كه خيلي از افراد از بيماري هاي پوست و مو رنج ميبرند به ويژه برخي از اين بيماري ها خيلي بيماري هاي خطرناكي هستند . لذا بايد مراقبت هاي مناسبي از خود در مقابل ابتلا به اين نوع بيماري ها انجام دهيم . در اين بخش سعي خواهيم كرد بهترين متخصصي پوست و مو زيبايي را معرفي كنيم .

كلينيك پوست و مو


كلينيك پوست و مو

همانطور كه مي دانيم اكثرا متخصص پوست و مو همشون براي خود كلينيك پوست و مو احداث كرده اند و در انجا فعاليت مي كنند . لذا آشنايي با برخي از كلينيك هاي پوست و مو در تهران و شهرستانها براي پيشگيري از بروز بيماري هاي پوستي و يا درمان بيماري مفيد خواهد بود در اين بخش از وب سايت سعي خواهيم كرد بهترين كلينيك پوست و مو در هر شهرستان و به ويژه تهران را معرفي كنيم .

معيار انتخاب كلينيك پوست و مو

پيشرفتي كه علم پزشكي در سال هاي اخير در زمينه پوست و مو داشته است در خيلي از رشته هاي ديگر نداشته . توجه به زيبايي و لطافت پوست و مو امروزه به مهمترين مسائل هر فردي تبديل شده است . از اين رو بيشتر افراد هميشه به دنبال بهترين كلينيك پوست و مو مي گردند . كه براي اين كار معيار هاي خود را دارند . در زير به برخي از معيار هاي كلي براي انتخاب بهترين كلينيك پوست و مو اشاره اي مي كنيم :

برخي از معيار هاي انتخاي بهترين كلينيك پوست و مو

  1. داشتن متخصصين پوست و مو حرفه اي و داراي فلوشيپ پزشكي از دانشگاه هاي معتبر جهان : پزشك متخصص و با تجربه مهمترين عامل در انتخاب كلينيك مي باشد . متخصص پوست و مو كه داراي برد پزشكي بالا باشد در تشخيص بيماري پوستي و مو سريعتر و دقيقتر خواهد بود.
  2. تجهيزات كلينيك پوست و مو : از ديگر مواردي كه در انتخاب كلينيك بايد دقت داشته باشيم استفاده از تجهيزاتي است گه در اختيار كلينيك قرار دارد . شايد يك كلينيك هميشه داراي بهترين متخصصين باشد ولي تجهيزات مناسبي براي درمان و رفع بيماري هاي پوستي و مو را نداشته باشد.
  3. كادر با اخلاق و تجربه بالا : استفاده از نيروي كار متخصص در كلينيك ميزان كيفيت كلينيك را بيان خواهد كرد . اخلاق خوب و رفتار مناسب كادر يك كلينيك مي تواند معيار خوبي براي انتخاب باشد.
  4. موقعيت كلينيك و دسترسي به محل : از ديگر مواردي كه در انتخاب مركز پوست و مو بايد دقت داشته باشيم آساني تردد و دسترسپذيري به موقعيت محل كلينيك است .
  5. داشتن فضاي مناسب و كافي محيط كلينيك : هميشه كلينيك هاي زيادي را ديده ايم علارغم اينكه داراي متخصصين خوب و با تجربه اي هستند ولي محيط كاري خيلي كوچكي دارند كه واقعا اذيت كننده است .

متخصص پوست و مو با برد پزشكي بالا

متخصص پوست و مو

 

تقريبا مي توان گفت اكثر متخصصين كه براي خود كلينيك پوست و مو احداث كرده اند داراي مدرك فلوشيپ پزشكي از دانشگاه هاي معتبر دنيا هستند . لذا بهترين راه براي شناسايي و شناخت پزشكان برتر پوست و مو مي توان بيوگرافي آنها را كه اكثرا داراي وب سايت هستند مطالعه كرد . همچنين ليزر لند افرادي را كه داراي تجربه و تخصص كافي باشند در اين موقعيت وب سايت معرفي خواهد كرد . اما با اين حال از كاربران عزيز درخواست داريم كه در انتخاب متخصص در ليزر لند دقت كافي داشته باشند چرا كه وب سايت ليزر لند فقط محيط مجازي براي معرفي و تبليغات مي باشد. و هيچ نوع خدمات درماني ارائه نمي دهد.

 

متخصص پوست و مو


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۲:۱۳ توسط:بهزاد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :